OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Action
ca: Acció

en: - None -
ca: - Cap -

en: Field
ca: Camp

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: About
ca: Detalls
