OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Action
cs: Akce

en: - None -
cs: - Nic -

en: Field
cs: Pole

en: Hostname
cs: Hostitel

en: About
cs: Popis
