OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Action
el: Ενέργεια

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Field
el: Πεδίο

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: About
el: Περί
