OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Action
et: Tegevus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Field
et: Väli

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: About
et: Programmist
