OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Field
eu: Eremua

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: About
eu: (r)i buruz
