OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Action
he: פעולה

en: - None -
he: - ללא -

en: Field
he: שדה

en: Hostname
he: שם שרת

en: About
he: אודות
