OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Action
hi: कार्रवाई

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: About
hi: के बारे में
