OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Action
it: Azione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Field
it: Campo

en: Hostname
it: Nome host

en: About
it: Informazioni
