OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Action
ja: アクション

en: - None -
ja: - なし -

en: Field
ja: フィールド

en: Hostname
ja: ホスト名

en: About
ja: アバウト
