OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Field
kk: Өріс

en: Hostname
kk: Хосттың аты
