OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
