OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Action
nl: Actie

en: - None -
nl: - Geen -

en: Field
nl: Veld

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: About
nl: Over

en: Custom Field
nl: Aangepast veld
