OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Action
ps: چار

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: About
ps: په اړه
