OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Action
sq: Veprimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Hostname
sq: Emri i host

en: About
sq: Informacione
