OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Action
te: చర్య

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Field
te: ఖాళీ

en: About
te: గురించి
