OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: - None -
ug: يوق

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: About
ug: ھەققىدە
