Oswald chatbot (4.0.0-alpha10) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: About
he: אודות
