Oswald chatbot (4.0.0-alpha10) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: About
ro: Despre

en: Request Path
ro: Calea Cererii
