Oswald chatbot (4.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: About
ar: حول
