Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: About
be: Аб
