Oswald chatbot (4.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Test
id: uji

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: About
id: Tentang
