Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: List
de: Liste

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: Environment
de: Umgebung

en: About
de: Über

en: Request Path
de: URL-Pfad
