Oswald chatbot (4.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Environment
sv: Miljö

en: About
sv: Om
