Oswald chatbot (4.0.0-alpha11) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай
