Override Title (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: title
oc: títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Action
oc: Accion

en: type
oc: tipe

en: status
oc: estatut

en: Active
oc: Actiu

en: Override title
oc: Suplantar lo títol

en: Both
oc: Los dos

en: Node title.
oc: Títol del nosèl.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
oc: Una causida interdicha es estada detectada. Contactatz l'administrator del site.
