Override Title (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: title
ro: titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Action
ro: Acțiune

en: created
ro: creat

en: type
ro: tip

en: status
ro: stare

en: Active
ro: Activ

en: Override title
ro: Suprascrie titlul

en: Both
ro: Ambele

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ro: Am detectat o opţiune nepermisă. Vă rugăm să contactaţi administratorul sitului.

en: Apply to selected items
ro: Aplică elementelor selectate
