Override Title (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: status
ug: ھالىتى

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ug: تاللىشىڭىز خاتا،بېكەت مەسئۇلى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.
