Override Title (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Action
ar: إجراء

en: type
ar: النوع

en: status
ar: الحالة

en: Active
ar: نشط

en: Override title
ar: تجاوز العنوان

en: Both
ar: جميعهم

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ar: تم التعرف على اختيار غير مسموح به. من فضلك اتصل بإداري الموقع.
