Override Title (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: created
hi: बनाया

en: type
hi: प्रकार

en: status
hi: स्थिति

en: Active
hi: सक्रिय

en: Both
hi: दोनों

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hi: अमान्य विकल्प पाया गया है। कृपया साइट प्रशासक से संपर्क करें।
