Override Title (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Action
te: చర్య

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: type
te: రకము

en: status
te: స్థితి

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
te: ఉచిత విరుద్ధమైన ఎంపికను గమనించాం. సైటు నిర్వాహకుణ్ణి సంప్రదించండి.
