Override Title (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: title
ca: títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: created
ca: creat

en: type
ca: tipus

en: status
ca: estat

en: Override title
ca: Sobreescriu el títol

en: From
ca: De

en: Published
ca: Publicat

en: Both
ca: Ambdós

en: Modify
ca: Modifica

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ca: S'ha detectat una opció il·legal. Si us plau, contacteu amb l'administrador del lloc.

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats
