Override Title (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Views
cy: Gwelediadau

en: type
cy: math

en: status
cy: statws

en: From
cy: Gan

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Both
cy: Y ddau

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cy: Mae dewis anghyfreithlon wedi ei ganfod. Cysylltwch â gweinyddwr y safle.
