Override Title (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Views
eu: Bistak

en: type
eu: mota

en: status
eu: egoera

en: From
eu: Nondik

en: Published
eu: Argitaratua

en: Both
eu: Biak

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eu: Aukera ilegal bat detektatu da. Mesedez, kontaktatu gune administratzailea.

en: Click to Edit
eu: Klikatu editazeko
