Override Title (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: title
fr: titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Language
fr: Langue

en: created
fr: créé

en: Views
fr: Vues

en: status
fr: statut

en: Override title
fr: Supplanter le titre

en: From
fr: A partir de

en: Published
fr: Publié

en: Both
fr: Les deux

en: Modify
fr: Modifier

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fr: Un choix interdit a été détecté. Veuillez contacter l'administrateur du site.

en: Click to Edit
fr: Cliquer pour modifier

en: Apply to selected items
fr: Appliquer aux éléments sélectionnés
