Override Title (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: created
gu: રચાયું

en: type
gu: પ્રકાર

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Both
gu: બંને
