Override Title (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: type
hr: vrsta

en: From
hr: Od

en: Published
hr: Objavljeno

en: Both
hr: Oba

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hr: Otkriven je nepravilan odabir. Kontaktirajte administratora lokacije.
