Override Title (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: title
id: judul

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Action
id: Tindakan

en: Views
id: View

en: type
id: tipe

en: Override title
id: Judul ditimpa

en: From
id: Dari

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Both
id: Keduanya

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
id: Pilihan ilegal telah terdeteksi. Silahkan hubungi administrator situs.

en: Apply to selected items
id: Terapkan pada yang dipilih
