Override Title (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: type
ka: ტიპი

en: status
ka: სტატუსი

en: Override title
ka: სათაურის გადაწერა

en: From
ka: ვისგან

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Both
ka: ორივე

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ka: დაფიქსირდა არასწორი არჩევანი. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ საიტის ადმინისტრატორს.
