Override Title (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: title
kk: аты

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: type
kk: түр

en: status
kk: статусы

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.
