Override Title (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: created
lv: izveidots

en: Views
lv: Skati

en: type
lv: veids

en: status
lv: statuss

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: From
lv: No

en: Published
lv: Publicēts

en: Both
lv: Abi

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem
