Override Title (8.x-2.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: type
mg: karazana

en: status
mg: toetra
