Override Title (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: From
my: မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
my: တရားမဝင်ရွေးချယ်မှုတစ်ခု ပြုလုပ်ခဲ့ကြောင်း စစ်ဆေးတွေ့ရှိရပါသည်၊ ကျေးဇူးပြု၏ ဤအင်တာနက်စာမျက်နှာအား စီမံအုပ်ချုပ်သူအား ဆက်သွယ်ပါ
