Override Title (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: created
nl: aangemaakt

en: Views
nl: Overzichten

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: From
nl: Van

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Both
nl: Beide

en: Modify
nl: Aanpassen

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Apply to selected items
nl: Toepassen op geselecteerde items
