Override Title (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: created
pl: utworzono

en: Views
pl: Widoki

en: type
pl: typ

en: Override title
pl: Nadpisz tytuł

en: From
pl: Od

en: Published
pl: Opublikowane

en: Both
pl: Oba

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
pl: Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

en: Override Title
pl: Nadpisz tytuł

en: Apply to selected items
pl: Zastosuj do wybranych elementów
