Override Title (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: created
ru: создано

en: Views
ru: Представление

en: type
ru: тип

en: status
ru: статус

en: Override title
ru: Переопределить заголовок

en: From
ru: От

en: Published
ru: Опубликовано

en: Both
ru: Оба

en: Modify
ru: Изменить

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ru: Сделан недопустимый выбор. Пожалуйста, обратитесь к администратору сайта.

en: Apply to selected items
ru: Применить к отмеченным позициям
