Override Title (8.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව
