Override Title (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sr: Откривен је недозвољен избор. Молимо обратите се администратору сајта.
