Override Title (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: Views
th: ดู

en: type
th: ชนิด

en: status
th: สถานะ

en: Override title
th: ชื่อแทนที่

en: From
th: จาก

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
th: พบตัวเลือกที่ไม่ถูกต้อง กรุณาติดต่อผู้ดูแลระบบ
