Override Title (8.x-2.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: type
am: ዓይነት

en: status
am: ሁኔታ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ
