Override Title (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Views
bg: Изгледи

en: type
bg: тип

en: status
bg: състояние

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: From
bg: От

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
bg: Беше открит невалиден избор. Моля, свържете се с администратора на сайта.
